Jaké seriály a pořady Češi milují?

Češi jsou seriáloví, o tom není pochyb. Televizní stanice jako je TV Nova a TV prima anebo online verze ke zpětnému přehrání zdarma pořadů na iPrima a Nova Plus je seriály každoročně zásobí. I přesto, že se televize snaží svým divákům nabízet novinky, diváci se nejvíce těší na nové díly svých dobře známých seriálů. Které to jsou?

Ordinace v růžové zahradě diváky baví už od roku 2005

Poslední díl Ordinace v růžové zahradě prošvihne jen málokdo. Až dvakrát týdně se mohou diváci u televizních obrazovek anebo na Nova Plus potkat se svými oblíbenými herci a spolu s nimi prožívat nekonečné zápletky. Ordinace v růžové zahradě na TV Nova se řadí k nejoblíbenějším seriálům vůbec a je podnětem k sáhodlouhým debatám v práci, ve vlaku, prostě všude tam, kde na tento novácký seriál přijde řeč.

Ulice si vysloužila přezdívku nekonečného seriálu

Ne jinak je na tom Ulice, kterou mohou diváci TV Nova sledovat každý všední den v podvečer. Velká intenzita setkávání před televizní obrazovkou způsobuje, že s hlavními aktéry diváci navážou vztah. Pro někoho, kdo televizní seriály nesleduje, se to může zdát zvláštní. Ve skutečnosti je to zcela logické, že diváci se svými oblíbenými herci prožívají jejich radosti a útrapy, které jim přinesl scénář.

Modrý kód baví diváky na Primě

Seriál z nemocničního prostředí na TV Prima anebo online na iPrima ještě nedávno chyběl. Napravil to až Modrý kód, který si u diváků hned získal oblíbenost. Řada známých herců se objevuje na Primě v bílých pláštích a kromě svých pacientů řeší také své soukromé problémy. I díky nim si Modrý kód poslední díly nechá ujít jen málokdo.

Prostřeno a Výměnu manželek si Češi nenechají ujít

Zábavu maličko z jiného soudku nabízí reality show Výměna manželek, kterou můžete shlédnout na TV Nova a Prostřeno na Primě. Ač se jedná o úplně jiná témata, jedno mají tyto dvě reality show společné a to zapojení diváků do televizního vysílání. Kdokoliv před televizní obrazovkou si může s hlavními aktéry prohodit role, pokud se do reality show přihlásí.

Rate this post

2 komentáře

  • pepka on 25.4.2020 at 9:58
  • Reakce

  Jako vždy ,samé kraviny co nabízejí na odměny !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ralph on 2.11.2022 at 11:05
  • Reakce

  Just testing.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.