Televizní seriál jako chvilka zaslouženého odpočinku

Televizní seriály, jako je Ulice, Ordinace v růžové zahradě nebo Modrý kód na Primě a Nově přinášejí jejich pravidelnému divákovi s každým novým dílem řadu potěšení. Kromě jiného pro některé z nich představují jedinou možnou chvilku odpočinku.

Televizní seriál, kávička a nohy na stole

Každý tohle dobře zná – v práci šrumec a doma tomu není jinak. Většina lidí se ocitá v jednom kole práce a starostí. Jedinou možnost svého odpočinku vidí až v dovolené nebo alespoň v pravidelném televizním seriálu. Také si dopřáváte své chvilky volna u posledního dílu Ordinace v růžové zahradě? Nebo si dáte spíše nohy na stůl, když v TV běží poslední díl Ulice? Televizní seriály na Nově a na TV Prima jsou pro to jako dělané. Tak si nic nevyčítejte a koukejte mít vše hotové do úvodní znělky vašeho oblíbeného televizního seriálu.

Začátek Ulice nebo Ordinace jako motivace mít vše hotovo

Někdy naopak se k práci nemůžeme rozhoupat. Prokrastinujeme a to, co je důležité necháváme na poslední chvíli. Pomoct nám s tím mohou opět televizní seriály. Například seriál Ulice na Nově, který začíná o půl sedmé,případně ke zhlédnutí zdarma online na Nova Plus. Řekněte si, že do této doby uděláte vše podstatné, abyste si Ulici mohli užít s pocitem, že máte vše hotovo.

U Ordinace v růžové zahradě nebo Modrého kódu to můžete mít podobně. K televizním seriálům se pokuste zasednout vždy s čistým štítem. To nejhorší mějte za sebou. U televizních seriálů se už pak můžete věnovat jen drobnostem, jako jsou pracovní emaily či kontrola diáře.

Pokud k seriálům zasedáte společně jako rodina, máte velkou výhodu společně stráveného času.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.