Také od o2 využíváte odměny za dobíjení mobilu?

Foto: pexels.com

Odměna za dobití je soutěž pro zákazníky o2, ve které vyhrává každý. Zúčastnit se ale může jen ten, kdo je majitelem předplacené dobíjecí karty ke svému mobilnímu telefonu a právě si dobije kredit, což vyplývá ze samotného názvu – odměna za dobití. Tento název mnozí znají spíše jako odměna za dobití – 02 vložit kód kachničky, přičemž kachničky proto, že si svou odměnu vystřílíte jak na pouti střílením do kachniček. To vše jako hra ve vašem počítači anebo mobilu.

Odměny se měsíc co měsíc obměňují o nějaké extra výhry, nicméně ty základní zůstávají stále stejné. Jsou jimi kredity do mobilu, volná data, SMS anebo volání, a to bud ve formě různě velkých balíčků anebo jako procentní bonusy.

Ačkoliv je střílení kachniček a vyzvedávání odměn za dobití mezi zákazníky O2 velice oblíbené, ne každý zákazník a hráč je se získanými odměnami spokojen. Je to především v situaci, kdy například někdo vyhraje internetová mobilní data na nějaký čas zdarma anebo se slevou, přestože doposud mobilní internet nevyužíval, či podobnou, nepříliš užitečnou odměnu. V takovém případě je ale dobré se na odměnu podívat z jiného pohledu. To, co jste doposud nevyužívali, totiž právě v ten okamžik, díky 02 a kachničkám, můžete zdarma vyzkoušet. Možná vás to chytne.

3.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.