Televizní seriály jako regulérní koníček? Proč ne!

Foto: pexels.com

Zatímco někdo sbírá známky a někdo jezdí na kole, jiní mohou najít svou zálibu ve sledování televizních seriálů. Může se ale stát sledování Ordinace v růžové zahradě regulérním koníčkem? Jaké jsou výhody a nevýhody takového hobby?

Může být sledování televizních seriálu koníčkem?

I přesto, že řada lidí sledování televizních seriálů nezahrne do svého výčtu koníčků a aktivit pro trávení volného času, většina to tak má. Proč tedy obvykle neřekne nebo do životopisu tento fakt nenapíše? Nejspíš proto, že to není příliš obvyklé. Sledování Ordinace v růžové zahradě nebo Modrého kódu může být zahrnuto do sledování televize obecně.

Někdo si může myslet, že sledování seriálů na TV Nova (případně po internetu na Nova Plus) nebo na Primě (taktéž online na iPrima.cz) není příliš konstruktivní, a proto se tímto nechlubí. Když však vezmeme vše kolem a kolem, může být sledování Ulice, stejně jako dalších seriálů opravdu regulérním koníčkem, asi stejně jako čtení knih a sledování filmů.

Výhody a nevýhody televizního seriálu jako hobby

Výhodou sledování Ulice jako koníčku může být skutečnost, že k tomu nepotřebujete žádné specifické vybavení kromě televize a sedací soupravy. Dalším plusem je velký výběr seriálů. Sledovat můžete Ordinaci v růžové zahradě, Modrý kód, Ulici, zaměřit se můžete i na pořad o vaření Prostřeno nebo reality show Výměna manželek. TV Nova i Prima svým divákům dopřávají dostatek zábavy.

Nevýhodou může být absence pohybu při sledování seriálů. Také až přílišný únik od svých vlastních problémů, které potřebují řešení více než vztahové zápletky v televizi. Pokud si však Modrý kód poslední díly nikdy nenecháte ujít a stejně to máte u dalších seriálů, nebojte se přiznat, že sledování seriálů je vašim koníčkem. Nic na tom není.

Rate this post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.