Výměna manželek poslední díl

Foto: novaplus.nova.cz

 

Výměna manželek – poslední díl (NOVA Plus)

Výměna manželek je česká reality show, kterou už několik let můžete sledovat na programu TV Nova. Již osmou řadu začala TV Nova vysílat na jaře 2018 každou středu od 20:20 hodin a v reprízách na TV Nova ve čtvrtek od 9:45 hodin a na Nova Gold v pátek od 12:50 hodin. Zhruba 900 tisíc lidí si každý týden nenechá ujít nové počínání dvou rodin s vyměněnými manželkami.

Kdo nestihne tuto velice oblíbenou a originální show v televizi, může využít na pořad výměna manželek celé epizody online poslední díl zdarma na Nova Plus.

Ve Výměně manželek, jak poznáte již z názvu, nejde o hledání nového zpěváka, ale o dvě rodiny s rozdílnými životními styly a sociálním zajištěním, které si na necelé dva týdny vymění manželky/maminky. Po celou dobu výměny zachycuje všechny členy rodin štáb, který poté sestříhá své záznamy do jedné epizody.

 

Výměna manželek – průběh výměny

Před odjezdem manželek ze svých rodin sepíšou harmonogram na první půlku výměny pro “novou manželku“, podle kterých se musí řídit. “Nová manželka“ kromě manuálu dostane i rozpočet, který musí dodržet. V druhé polovině výměny si vyměněná žena určí svá pravidla, podle nichž se rodina musí řídit až do konce natáčecích dní. Na konci výměny se oba páry společně sejdou u jednoho stolu a debatují o chodu jejich rodin při natáčení. Vytýkají si životní styly, někdy dokonce brečí a hádají se. Po několika týdnech se štáb vrací do rodin a natáčí, jak výměna změnila či nezměnila chod rodiny.

 

Výměna manželek – historie

Reality show Výměna manželek vznikla ve Velké Británii, kde ji od roku 2003 vysílali pod názvem Wife Swap. Svou reality show Výměny manželek měla i Amerika, jejíž díly u nás vysílala FTV Prima na programu Prima Love.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

    • babička Anna on 10.6.2021 at 8:35
    • Reakce

    Včera jsem se dívala na výměnu manžele a musím napsat, že ani věkový rozdíl u jedněch z manželů, nehrál žádnou roli. Paní si počínala v druhé rodině skvěle, což se nedá říct o té tlusté, co ráda chovala zvířata, ale rodina, ve které byla, jí byla šuma fuk.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.