Který mobilní operátor má nejlepší tarif s neomezenými internetovými daty?

Foto: pixabay.com

Určitě vám neuniklo, že mobilní operátoři začínají se svými dalšími službami nabízet do vašeho mobilu i neomezená internetová data. Otázkou tak pro mnohé jistě bude, kdo je v tomto směru nejvýhodnější.

Přestože otázka je jednoduchá, s odpovědí už to bude složitější. O2, T-mobile i Vodafone (UPC) nabízejí neomezená data někde kolem 1 000 Kč anebo více, přičemž ale záleží i na dalších skutečnostech a akceptovatelných omezeních. Na cenu tak má například vliv, jaký celkový tarif využíváte, tedy zda i neomezená volání a sms, jestli máte u operátora rodinný balíček anebo třeba internet na doma.

Nabídka se také liší podle rychlosti stahování, kdy datový tarif může být sice neomezený, za to ale třeba pomalý. Před tím, než si ho pořídíte, bude proto nejlepší dopodrobna se u všech operátorů informovat, poté všechna pro a proti zvážit, a nakonec se rozhodnout.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.