Přihlásili byste se do Výměny manželek a Prostřeno?

Foto: pexels

Televizní reality show typu Výměna manželek na TV Nova nebo Prostřeno na TV Prima mají velkou popularitu mezi pravidelnými diváky. Důvod je jasný. Nabízejí pořádnou dávku emocí a odraz reality, která může být jiná než ta jejich. Nejedná se o herce. V rolích hlavních aktérů se může divák ocitnout sám, kdyby chtěl. A to nás přivádí k otázce – přihlásili byste se do reality show nebo se vám zamlouvá bezpečí před televizní obrazovkou?

Výměna manželek na vlastní kůži nebo jen v televizi?

Pod pokličku soužití dvou odlišných rodin můžete pravidelně nahlížet díky reality show Výměna manželek, která se vysílá na TV Nova každou středu v osm. Výměna manželek poslední díl si nechá ujít jen málokdo. Situace v pořadu jsou často velmi vyhrocené. Diváky tak přivádí k úvahám, jestli by podobné situace zvládli oni. Dokázali by si prohodit místa s úplně cizí rodinou a vydržet tam celých 10 dní? Vydrželi by nápor kamer? Pořad Výměna manželek určitě není pro každého.

Jaké jídlo byste uvařili v Prostřeno?

Další reality show, do které byste se mohli přihlásit je pořad Prostřeno, který vysílá TV Prima. Na rozdíl od reality show Výměna manželek je Prostřeno méně náročné na zásah do soukromí. Svého soukromí se nemusíte vzdát na 10 dnů, nýbrž stačí, abyste na jeden večer k sobě pozvali hosty. Kamery ovšem nechybí ani v Prostřeno. Určitý zásah do soukromí je to taky. Prostřeno je kromě toho více náročné v tom, že musíte předvést své kulinářské dovednosti. Uvařit doma pro svou rodinu je samozřejmě úplně jiné než uvařit pro neznámé hosty.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.