Co všechno se dá stihnout u sledování televizních seriálů?

Foto: pixabay

Mnoho diváků televizních seriálů, hlavně pak ženy trpí výčitkami, když si sednou ke svému oblíbenému tv pořadu. Výčitky však nejsou na místě, protože i u sledování televizních seriálů se dá stihnout spousta věcí.

U seriálu Ulice na TV Nova můžete vyžehlit až dvě pračky!

Oblíbený seriál Ulice běží v televizi Nova každý všední den od 18:30 – 19:30 hodin. Pro většinu pravidelných diváků toto časové rozmezí znamená nicnedělání a je to tak v pořádku. Člověk by se neměl pořád za něčím honit. Když však jinak nedáte a seriál Ulice poslední díl byste kvůli práci klidně vypustili, domluvme se na kompromisu. I u sledování televize můžete pracovat. Seriály jsou pro to jako stvořené. Stačí si vytvořit prostor před televizí, možná budete potřebovat prodlužovací kabel pro žehličku. U seriálu Ulice můžete za přítomnosti oblíbených seriálových postav vyžehit i dvě pračky!

Během seriálu Prostřeno můžete naškrábat brambory a očistit zeleninu

Nejen skvělou reality show, nýbrž i tipy na nové recepty dostávají diváci skrz pravidelný pořad Prostřeno na TV Prima. Prostřeno poslední díl si jen málokdo nechá ujít. Ani nemusí. Během seriálu si může přece naškrábat brambory a očistit zeleninu k večeři. Tomu my říkáme efektivní využití času!

U seriálu Výměna manželek na TV Nova si zacvičte

Seriál Výměna manželek nemusíte jen tak prosedět. Každá středa může patřit zdravému životnímu stylu, když si u sledování seriálu zacvičíte. Stačí vám k tomu podložka a místo před televizí. Výměna manželek poslední díl vás vždy příjemně naladí na další týden.

A pak že je sledování televizních seriálů ztráta času!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.