Facebook nasadí ve svém WhatsAppu mizející zprávy

Foto: pixabay.com

Facebook se chystá ve své aplikaci WhatsApp spustit novou užitečnou funkci, která je momentálně v testování. Půjde o mazání chatovacíh zpráv, a to po předem nastavené době od pár vteřin až po hodinu. Obsah konverzace mezi uživateli tak zkrátka sám po určené době zmizí. To se může zdát chytré a praktické, protože ne každý stojí o to, aby se jeho věty, které kdy napsal, uchovávaly na věky.

Žijeme ale v době chytrých mobilních telefonů, proto se nenechte úplně uchlácholit. Přestože tato funkce fungovat zcela jistě bude, neznamená to ještě, že koncový příjemce vašich zpráv či fotografií si je nemůže uložit právě do svého mobilu, což už tato nová funkce od Facebooku a jeho WhatsAppu pochopitelně neřeší.

Mizející zprávy má ve své nabídce už dávno Snapchat. Jsou ale také přímo na Facebooku v jeho Messengeru (stačí se přihlásit na svůj účet), to ale jen v situaci, kdy si píšete soukromé a nikoliv veřejné zprávy.

Rate this post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.