Moje o2 TV bez set-top boxu a jen s 1 ovladačem

Foto: pixabay.com

Také využíváte některou ze služeb o2? A máte kromě mobilního telefonu anebo internetu taktéž o2 TV, tedy televizi, která se sleduje díky připojení k internetu? Ať už ano anebo ne, dost možná pro vás bude přínosná následující informace o spolupráci o2 TV s chytrými televizory Samsung.

O2 TV aktuálně v ČR využívá kolem 400 tisíc zákazníků. Všichni z nich tak po přihlášení do moje o2 v něm najdou nejen moje o2 vyúčtování telefonu, ale taktéž fakturu za televizi. Ta však ve větším balíčku služeb může být na velice nízkou částku. Spolu s touto internetovou televizí je zákazníkům k dispozici i účet moje o2 TV, přes který se mimo jiné dostanete ke sledování TV na vašem počítači anebo mobilu.

Tím to pochopitelně nekončí. O2 TV se primárně sleduje na běžných smart TV, které jsou připojeny přes speciální set-top box. Nevýhodou je, nebo tedy doposud bylo, že je třeba mít mimo vaší televize druhý dálkový ovladač právě k setoboxu. U chytrých TV Samsung z let výroby od 2017 je s tím však konec. O2 TV je možné sledovat přímo v něm bez nutnosti settoboxu a tedy jen s jedním dálkovým ovladačem. Do budoucna bude tato novinka i v televizorech LG a dalších. Stále ale platí, že k příjmu budete potřebovat pevný internet na doma od o2, přes který k vám bude internetová televize proudit.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.