Jak velkou výhru může získat vítěz Prostřeno?

Foto: pexels.com

Populární televizní soutěž Prostřeno, kterou můžete 5x týdně vždy od pondělí do pátku sledovat na TV Prima, anebo každý poslední díl se zpožděním po internetu ve videoarchivu na iPrima.cz, je atraktivní nejenom pro diváky, ale vzhledem k možným finančním odměnám také pro samotné soutěžící.

Peníze za výhru v soutěži Prostřeno se po posledním navýšení mohou dostat až na 70 000 korun. To ale za předpokladu, že vyhraje pouze jeden účastník soutěže, a nebude se tak muset o výhru s nikým dělit, a zároveň vyhraje i v bodování televizních diváků na stránce iPrima.cz.

Počty jsou jednoduché. Finanční odměna v samotném pořadu, kde jsou porotci sami soutěžící, je 60 000 Kč. Dalších 10 000 korun lze získat za výhru při diváckém bodování. Pokud se tedy diváci i soutěžící shodnou na stejném nejlepším soutěžícím, ten celkem získá 70 tisíc. V opačném případě si vlivem diváckých hlasů přilepší o 10 tisíc jiný hostitel, kterému se podařilo chutně uvařit a diváky TV Prima dobře pobavit.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.