Playground, kniha na večer namísto TV seriálů

Foto: pixabay.com

Trávení volného času není jen o sledování televizních seriálů, jako je třeba poslední díl ulice v TV anebo po internetu na Nova Plus, ale také třeba o čtení. Když jsem si vybírala novou knihu, kterou si zpříjemním zimní večery, Playground od Larse Keplera mě ihned zaujala.

Kniha je mým prvním mysteriózním thrillerem co jsem kdy četla. Již od začátku knihy jsem byla vtažena do děje. Během vyprávění se neustále něco dělo, od jedné příhody, ne-li katastrofy, k druhé. Tyto události pak doplňovalo vyprávění o tajuplném světě mrtvých. Což se může zdát malinko přitažené za vlasy, ale záhadnost knihy je její určitou zajímavostí.

Název Playground se ovšem čtenáři objasní až překročí více než polovinu stránek. Příběh je jistým únikem do světa fantazií, proto by některými čtenáři nemusela být kladně hodnocena. Ovšem pokud máte rádi tajemné a záhadné děje knih, budete nadšení. Žádnou z knih autora jsem do této doby nečetla. Ale teď již vím, že to byla chyba. Příběh je velmi zajímavý, propletený a čtivě psaný. Na večerní odreagování je tato kniha jako dělaná.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.